KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 11312497

nr 1131 2497

Skulptur

kvinna, Indien, Bemålat trä, höjd: 70 ca, modell äldre

Kondition: inkomplett, slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 25 september 2017
kl 19:57:53

25/9 19:07:58 1      Vinnande bud